O NÁS

Solverita
IT vyřešeno

Firmu Solverita jsme založili proto, abychom zužitkovali naše dlouholeté zkušenosti z prostředí firemního IT. Jejím prostřednictvím chceme přinášet vysoké standardy péče o IT infrastrukturu firemních zákazníků a zároveň být partnerem pro každodenní fungování jejich byznysu. Jsme součástí kapitálové skupiny FWG atlantiso a díky tomu náš rozvoj a strategii stavíme na finančně silném a stabilním zázemí.

Zabezpečujeme jednodušší fungování v oblasti IT a podporujeme růst našich zákazníků, kteří se tak nemusí soustředit na věci, které za ně může převzít někdo jiný. Přinášíme úroveň péče, ve které zhodnocujeme všechny naše zkušenosti z prostředí evropského IT byznysu a nabízíme striktně profesionální přístup založený na jasně definovaných standardech a procesech, hlubokých znalostech a osobních kontaktech u předních světových IT výrobců, a to vše doplňujeme vstřícným osobním jednáním a naprostou spolehlivostí.

 

Solverita – péče o firemní IT vyřešena.

O NÁS

MISE

Posláním naší společnosti je dodávat ucelená ICT řešení pro firemní zákazníky. Reagujeme tak na velkou poptávku trhu po IT poskytovateli, který zákazníkům z řad menších a středně velkých firem nabídne vše od běžných servisních řešení a podpory uživatelů až po systémovou integraci a správu velkých datových celků, a to na špičkové kvalitativní úrovni a zároveň dokáže tyto svoje služby poskytovat s vysokou mírou osobní péče.

Kontaktujte nás

Fakturační údaje

Solverita s.r.o.
Varšavská 715/36
120 00 Praha 2

IČO: 11966491
VAT: CZ11966491

Bankovní spojení

Bankovní spojení
Raiffeisenbank, a.s.
Číslo účtu: 981089108/5500

IBAN: CZ73 5500 0000 0008 9108 9108
SWIFT: RZBCCZPP